Lot

Figeac

Er zijn weinig steden in Frankrijk waar je zo goed de ontwikkeling door de eeuwen heen kunt terugzien als Figeac. In de stad zijn bijzonder veel gebouwen bewaard gebleven vanaf de twaalfde eeuw tot aan de renaissance. We bezochten Figeac tijdens onze terugreis vanuit de Pyreneeën en ontdekten dat je…

Autoire

Een schitterend decor, een getroebleerde geschiedenis, het dorp Autoire is een niet te missen bestemming in het departement Lot. Eerder schreef ik al een blog over de prachtige wandeling die ik in het keteldal van Autoire maakte, vandaag neem ik je mee in de geschiedenis en straatjes van dit mooie…

Wandeling bij Martel

De Dordognestreek is niet alleen een leuke bestemming voor het bekijken van pittoreske stadjes en dorpjes, je kunt er ook mooie wandelingen maken. Het landschap oogt misschien niet zo spectaculair voor uitdagende hikes, maar als onderbreking van al dat cultuurgeweld van de streek is het leuk om de natuur in…

Gratis Frankrijk-ebook!

Schrijf je in voor de nieuwsbrief van Frankrijk Puur en download een gratis ebook met tips voor roadtrips
Door je in te schrijven abonneer je je gratis op onze wekelijkse nieuwsbrief met tips om Frankrijk te ontdekken en ga je akkoord met ons privacystatement.