Lot

camping-vakantiepark-platus

Platus: rustig, kindvriendelijk vakantiepark tussen Lot en Dordogne

Stel je voor: wakker worden midden in groene natuur, een uitgebreid ontbijt dat bij je accommodatie wordt gebracht, geen omkijken naar je kinderen die zich vermaken in het…

Figeac

Figeac, monumentale stad in de Lot

Er zijn weinig steden in Frankrijk waar je zo goed de ontwikkeling door de eeuwen heen kunt terugzien als Figeac. In de stad zijn bijzonder veel gebouwen bewaard…

Carennac, middeleeuws dorp aan de Dordogne

Zoals je waarschijnlijk wel weet, zit de Dordognestreek boordevol met schitterende oude dorpjes en steden. Van piepklein tot wat groter, maar allemaal delen ze min of meer dezelfde…

Autoire

Autoire, pareltje in de Lot

Een schitterend decor, een getroebleerde geschiedenis, het dorp Autoire is een niet te missen bestemming in het departement Lot. Eerder schreef ik al een blog over de prachtige…

Saint-Cirq-Lapopie

Saint-Cirq-Lapopie, middeleeuws dorp hoog boven de Lot

Bovenop steile rotskliffen aan de rivier de Lot ligt het pittoreske plaatsje Saint-Cirq-Lapopie. Met z’n nauwe straatjes met aan weerskanten eeuwenoude huizen, de ruïnes van een kasteel en…

Wandeling bij Martel

Wandeling naar de Dordogne vanuit Martel

De Dordognestreek is niet alleen een leuke bestemming voor het bekijken van pittoreske stadjes en dorpjes, je kunt er ook mooie wandelingen maken. Het landschap oogt misschien niet…

Wandelen en fietsen op het jaagpad tussen Bouziès en Saint-Cirq-Lapopie langs de Lot

Wandelen en fietsen op het jaagpad langs de Lot

Torenhoge kliffen boven je, een in de rotsen uitgehakt pad, het kabbelende water van de rivier, en leuke sluisjes waar altijd wat te beleven valt: loop met me…

Rocamadour

Een bezoek aan bedevaartsplaats Rocamadour

Het is zondagmorgen, de klokken van Rocamadour luiden, de zon schijnt, geen betere tijd om een bezoek te brengen aan een van de belangrijkste bedevaartsplaatsen in Frankrijk. We…

Onze tips voor accommodaties

Met deze tips voor accommodaties haal je het meeste uit je vakantie in Frankrijk. Waar ben je naar op zoek?
 
- Vakantiehuisjes in de natuur
- Campings
- Natuurcampings
- Nederlandstalige vakantieparken
- Hotels of chambres d'hôtes

Frankrijk Puur Roadtrips
Reis met ons mee dwars door Frankrijk, van de ruige rotsen aan de kust van Bretagne tot de witte bergtoppen van de Alpen, van de hoogvlaktes van de Cevennen tot de grillige rivierkloven in het Centraal Massief. In Frankrijk Puur Roadtrips vind je vijftig indrukwekkende routes en tips voor campings, restaurants en bezienswaardigheden.

Bestel hier ons inspiratieboek over Frankrijk »

Gratis Frankrijk-ebook!

Schrijf je in voor de nieuwsbrief van Frankrijk Puur en download een gratis ebook met tips voor roadtrips
Door je in te schrijven abonneer je je gratis op onze wekelijkse nieuwsbrief met tips om Frankrijk te ontdekken en ga je akkoord met ons privacystatement.